0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe Euro Knockout Stage
Spain
-
-
England
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Japan J League
Tokyo Verdy 1969
۰
۱
Machida Zelvia
Finished
۱۲:۳۰
Kyoto Purple Sanga
۰
۰
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۳:۰۰
Yokohama F Marinos
۴
۱
Kashima Antlers
Finished
۱۴:۰۰
Sanfrecce Hiroshima
۱
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۱۳:۰۰
Sagan Tosu
۰
۲
Gamba Osaka
Finished
۱۳:۳۰
Shonan Bellmare
۵
۰
Jubilo Iwata
Finished
۱۳:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۲
۱
Kashiwa Reysol
Finished
۱۲:۳۰
Kawasaki Frontale
۱
۱
Cerezo Osaka
Finished
۱۳:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Gimcheon Sangmu FC
۴
۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۳:۳۰
Gwangju FC
۰
۲
Incheon United FC
Finished
۱۳:۳۰
Suwon City
۲
۲
Daegu FC
Finished
۱۳:۳۰
  United States MLS
D.C. United (Washington)
۲
۱
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
Chicago Fire
۰
۰
New York City FC
Finished
۰۴:۰۰
Toronto FC
۲
۱
Philadelphia Union
Finished
۰۳:۰۰
Montreal Impact
۱
۰
Atlanta United
Finished
۰۳:۰۰
FC Dallas
۲
۰
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۴:۰۰
Colorado Rapids
۱
۱
New York Red Bull
Finished
۰۵:۰۰
New England Revolution
۱
۳
Orlando City SC
Finished
۰۳:۰۰
Portland Timbers
۳
۰
Real Salt Lake
Finished
۰۵:۵۵
Los Angeles FC
۱
۵
Columbus Crew
Finished
۰۶:۰۰
Saint Louis City SC
۱
۴
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۴:۰۰
Austin FC
۰
۱
Seattle Sounders
Finished
۰۴:۰۰
Houston Dynamo
۱
۱
Minnesota United
Finished
۰۴:۰۰
San Jose Earthquakes
۱
۲
Sporting Kansas City
Finished
۰۶:۰۰
FC Cincinnati
۱
۳
Charlotte
Finished
۰۳:۰۰
  Brazil Copa do Brasil
Gremio Porto Alegrense RS
۳
۱
Operario PR
Finished
۱۷:۳۰
Atletico Paranaense
۳
۰
Ypiranga RS
Finished
۰۰:۳۰
  Japan J2 League
Mito HollyHock
۲
۲
Yokohama FC
Finished
۱۲:۳۰
Blaublitz Akita
۱
۰
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۲:۳۰
Ventforet Kofu
۲
۲
V-Varen Nagasaki
Finished
۱۲:۳۰
Oita Trinita
۰
۲
Shimizu S-pulse
Finished
۱۳:۳۰
Jef United Ichihara Chiba
۰
۲
Roasso Kumamoto
Finished
۱۳:۳۰
Tokushima Vortis
۲
۰
Vegalta Sendai
Finished
۱۳:۳۰
Montedio Yamagata
۱
۲
Iwaki SC
Finished
۱۳:۳۰
Tochigi SC
۱
۱
Fagiano Okayama
Finished
۱۳:۳۰
  Finland Ykkonen
Klubi 04
۳
۰
RoPS Rovaniemen Palloseura
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Allsvenskan
BK Hacken
۳
۲
IF Elfsborg
inprogress
۱۸:۰۰
Djurgardens IF
۱
۰
IFK Varnamo
Finished
۱۵:۳۰
Kalmar FF
۰
۰
IF Brommapojkarna
inprogress
۱۸:۰۰
Vasteras SK FK
۱
۱
IFK Norrkoping
inprogress
۱۸:۰۰
  Romania Liga I
CFR 1907 Cluj
-
-
FC Dinamo Bucuresti
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
FC Anyang
۰
۲
Busan I. Park
Finished
۱۳:۳۰
Seoul E-Land FC
۳
۱
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۳:۳۰
Bucheon FC 1995
۱
۰
Gimpo Citizen
Finished
۱۳:۳۰
  Kazakhstan Premier League
Kairat Almaty
۱
۱
Zhenys
Finished
۱۶:۳۰
FC Atyrau
-
-
FK Aktobe
Cancelled
۱۶:۳۰
  Argentina Primera Nacional
Tristan Suarez
۱
۰
Racing de Cordoba
Finished
۰۰:۳۰
Club Atletico Aldosivi
-
-
CA Atlanta
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Estudiantes Rio Cuarto
-
-
Almirante Brown de Lules
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Nueva Chicago
-
-
CA San Telmo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Arsenal de Sarandi
-
-
Ferro Carril Oeste
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Guillermo Brown
-
-
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Gimnasia y Tiro
-
-
Deportivo Madryn
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Agropecuario
-
-
Club Atletico Guemes
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA Patronato
-
-
Colon de Santa Fe
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
San Martin Tucuman
-
-
CA San Miguel
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Club Atletico Mitre
-
-
CA Defensores Unidos
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Mexico LIGA MX
Leon
۰
۰
Pachuca CF
Finished
۰۲:۳۰
Deportivo Toluca FC
۳
۲
FC Juarez
Finished
۰۴:۴۰
Necaxa
۴
۱
Puebla
Finished
۰۲:۳۰
CF Rayados de Monterrey
۰
۴
Cruz Azul
Finished
۰۶:۴۰
Santos Laguna Mexico
۱
۱
Pumas UNAM
Finished
۰۴:۳۵
  Paraguay Division Intermedia
12 de Junio de Villa Hayes
۰
۰
Rubio nu
Finished
۱۷:۳۰
Club General Martin Ledesma
۰
۱
Sportivo San Lorenzo
Finished
۱۷:۳۰
  United States USL League One
Greenville Triumph SC
۰
۱
Union Omaha
Finished
۰۲:۳۰
One Knoxville SC
۱
۰
Northern Colorado Hailstorm FC
Finished
۰۲:۳۰
Lexington SC
۱
۲
South Georgia Tormenta FC
Finished
۰۲:۳۰
Chattanooga Red Wolves
۳
۱
Richmond Kickers
Finished
۰۳:۰۰
Forward Madison FC
۱
۱
Central Valley Fuego
Interrupted
۰۳:۳۰
  Europe UEFA U19 Championship Women
France U19 (W)
۳
۱
Serbia U19 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Lithuania U19 (W)
۰
۱۰
England U19 (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Serie D
Itabuna BA
۰
۰
Ipatinga
inprogress
۰۱:۳۰
Mixto EC
۱
۱
Anapolis FC
Finished
۰۰:۳۰
Trem DC
۰
۲
Porto Velho EC
Finished
۰۰:۳۰
Maringa PR
۲
۰
EC Agua Santa SP
Finished
۰۱:۰۰
Maracana EC
-
-
Potiguar de Mossoro
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Democrata Sete Lagoas
-
-
Audax Rio RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Barra FC
-
-
Gremio Esportivo Brasil RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CS Esportiva AL
-
-
Itabaiana
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Cianorte PR
۰
۰
FC Cascavel
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Moto Club
-
-
AE Altos
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Fluminense PL
-
-
Aguia de Maraba
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  United States USL League Two
Patuxent Football Athletics
۵
۱
Northern Virginia FC
Finished
۰۲:۳۰
East Atlanta FC
۱
۲
Athens United
Finished
۰۳:۰۰
AHFC Royals
۳
۱
Twin City Toucans
Finished
۰۲:۴۵
Hattiesburg FC
۱
۱
Little Rock Rangers
Finished
۰۳:۳۰
Southern California Seahorses
۲
۰
Capo II
Finished
۰۵:۳۰
Project 51O
۴
۰
Marin FC Legends
inprogress
۰۰:۳۰
Seacoast United Phantoms
۱
۰
Blackwatch Rush
Finished
۰۰:۳۰
River Light FC
۲
۱
Chicago City SC
Finished
۰۳:۳۰
Blue Goose SC
۲
۳
Mississippi Brilla
Finished
۰۳:۳۰
FC Buffalo
۱۰
۰
Dayton Dutch Lions
Finished
۰۱:۳۰
St. Petersburg FC
۰
۱
Sarasota Paradise
Finished
۰۲:۳۰
Salem City FC
۳
۰
Charlotte Eagles
Finished
۰۲:۳۰
Westchester Flames
۳
۲
Cedar Stars FC
Finished
۰۳:۰۰
Rochester FC
۱
۱
Bavarian United SC
Finished
۰۳:۳۰
Davis Legacy
۳
۲
Academica SC
Finished
۰۵:۳۰
Fort Wayne FC
۲
۰
Kings Hammer
Finished
۰۲:۳۰
Ocean City Nor'easters
-
-
West Chester United
Finished
۰۲:۳۰
Lionsbridge FC
۳
۰
Virginia Marauders FC
Finished
۰۲:۳۰
Charlottesville Blues
۱
۳
Virginia Beach
Finished
۰۲:۳۰
Cleveland Force SC
۰
۰
Toledo Villa FC
Finished
۰۲:۳۰
Asheville City SC
۲
۱
Tennessee SC
Finished
۰۳:۰۰
SC United Bantams
-
-
North Carolina FC U23
Finished
۰۳:۰۰
Des Moines Menace
۵
۰
Chicago Dutch Lions
Finished
۰۳:۳۰
Albion Colorado
۰
۱
Utah Avalanche
Finished
۰۴:۳۰
New Mexico United U23
-
-
Salt City SC
inprogress
۰۴:۳۰
  World Friendly Club Matches
University College Dublin FC
۲
۲
Salford City
Finished
۱۷:۳۰
VfB Bottrop
۰
۰
Mulheimer FC 97
Finished
۱۷:۳۰
FC Hradec Kralove
۰
۰
FK MAS Taborsko
inprogress
۱۸:۳۰
Caykur Rizespor
۰
۲
FC Shakhtar Donetsk
inprogress
۱۸:۳۰
SC Braga
۲
۱
RSC Anderlecht
Finished
۱۳:۳۰
KSV Holstein Kiel II
۰
۰
Teutonia Ottensen
Finished
۱۴:۳۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
۱
۰
FC Hanau 93
Finished
۱۵:۳۰
Montaneses FC
۰
۴
CF Atlante
Finished
۰۰:۳۰
1.fc Bruchsal
۳
۱
TuS Mechtersheim
Finished
۱۵:۳۰
NS Mura
۰
۰
Zorya Luhansk
inprogress
۱۸:۳۰
PFC CSKA Sofia
۰
۰
SC Gjilani
inprogress
۱۸:۳۰
SG Dynamo Schwerin
۱
۲
Concordia Hamburg
Finished
۱۵:۳۰
SSV Jahn Regensburg
۲
۲
SC Eltersdorf
Finished
۱۶:۳۰
Holzheimer SG
۴
۵
Spvg Schonnebeck 1910
Finished
۱۷:۰۰
SV Schalding-Heining
۰
۴
TSV 1860 Munchen
Finished
۱۷:۳۰
Middelfart
۲
۰
Eintracht Norderstedt
Finished
۱۳:۰۰
FC Iserlohn
۰
۳
SV Westfalia Rhynern
Finished
۱۴:۳۰
TSV Sasel
۳
۳
SV Todesfelde
Finished
۱۶:۳۰
SV Oberachern
۱۰
۲
Offenburger FV
Finished
۱۷:۰۰
Bohemians 1905
۴
۰
FK AS Trencin
Finished
۱۷:۳۰
Harland and Wolff Welders
۰
۲
Glentoran FC
Finished
۱۷:۳۰
CA River Plate
۳
۱
Olimpia Asuncion
Finished
۰۰:۰۰
Hillerod
۴
۰
Fremad Amager
Finished
۱۲:۳۰
VfB 03 Hilden
۱
۰
TSG Sprockhovel
Finished
۱۴:۳۰
Zaglebie Lubin II
۲
۰
MKP Carina Gubin
Finished
۱۴:۳۰
TUS Bersenbruck
۱
۷
Borussia Monchengladbach II
Finished
۱۵:۰۰
Polonia Lidzbark
۲
۱
Olimpia Elblag
Finished
۱۵:۳۰
Brondby I.F.
۰
۴
Dynamo Kiev
Finished
۱۵:۳۰
SC 04 Schwabach
۲
۰
Atsv 1898 Erlangen
Finished
۱۶:۳۰
VfB Homberg
۳
۰
Luner SV
Finished
۱۶:۳۰
Zaglebie Lubin II
-
-
Miedz Legnica
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Sloga Doboj
-
-
OFK Petrovac
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Montaneses FC
-
-
Alebrijes Oaxaca
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Koper
-
-
NK Istra 1961 Pula
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Napredak Krusevac
-
-
FK Radnik Surdulica
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Atletico Bucaramanga
۲
۰
Carabobo FC
Finished
۰۲:۳۰
FC Zlinsko
۷
۱
MKF Chrudim
Finished
۱۲:۳۰
FC Kray
۲
۲
Westfalia Herne
Finished
۱۶:۳۰
IK Brage Borlange
۱
۲
IL Sandviken
Finished
۱۶:۳۰
FC Karpaty Lviv
۲
۳
Bukovyna Chernivtsi
Finished
۱۶:۳۰
CF Atlante
-
-
Jaibos Tampico Madero
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Chile Copa Chile
Colo Colo
۱
۰
CD Santa Cruz
Finished
۰۱:۰۰
Cobresal Salvador
-
-
Coquimbo Unido
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Newcastle Olympic
۰
۰
Valentine Phoenix
Finished
۰۸:۰۰
Weston Workers
۳
۰
New Lambton
Finished
۰۸:۰۰
  Australia NPL Victoria
St Albans Saints
۳
۲
Altona Magic
Finished
۰۸:۳۰
  Finland Veikkausliiga
EIF Ekenas
۰
۷
FC Inter Turku
Finished
۱۷:۳۰
FC Lahti
۰
۰
AC Oulu
inprogress
۱۹:۰۰
IF Gnistan Helsinki
-
-
IFK Mariehamn
Interrupted
۱۵:۳۰
  Chile Primera B
La Serena
-
-
CD Antofagasta
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Union San Felipe
-
-
Curico Unido
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Santiago Morning
-
-
Deportes Limache
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Australia NPL New South Wales Women
Macarthur Rams (W)
۳
۳
Northern Tigers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Manly United FC (W)
۱
۱
University of New South Wales (W)
Finished
۱۱:۴۵
Apia Leichhardt Tigers (W)
۲
۱
Blacktown Spartans (W)
Finished
۱۲:۳۰
Bulls Northbridge FC Academy (W)
۰
۱
NWS Koalas Spirit (W)
Finished
۱۰:۱۰
Sydney University FC (W)
۴
۱
Sydney Olympic (W)
Finished
۱۰:۳۰
Illawarra Stingrays (W)
۲
۲
Emerging Jets (W)
Finished
۱۰:۳۰
Gladesville Ravens (W)
۴
۱
FNSW Institute (W)
Finished
۱۰:۴۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al-Hudood Sports Club
۳
۲
Al-Karkh
Finished
۱۷:۳۰
Newroz SC
۴
۴
Erbil SC
inprogress
۱۷:۳۰
  Uruguay Segunda Division
La Luz
۱
۱
Atenas
Finished
۱۶:۳۰
  Uruguay Segunda B Nacional
Durazno
۵
۰
Los Halcones
Finished
۱۶:۳۰
Alto Peru
۰
۰
Huracan F.C.
inprogress
۱۸:۳۰
Deportivo Italiano FC del Uruguay
۰
۰
Frontera Rivera Renegades
Finished
۰۱:۳۰
  China Jia League
Foshan Nanshi FC
۱
۱
Qingdao Red Lions
Finished
۱۵:۰۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۱
۰
Guangzhou FC
Finished
۱۵:۰۰
Liaoning Tieren FC
۲
۱
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
Finished
۱۴:۳۰
Yanbian Longding
۱
۱
Wuxi Wugou
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Serie C
Sampaio Correa-MA
۲
۰
Sao Jose EC
Finished
۰۲:۰۰
Volta Redonda
-
-
Sao Bernardo FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Japan Japan Football League
Atletico Suzuka Club
۰
۱
Verspah Oita
Finished
۰۹:۳۰
Sony Sendai
۱
۰
Honda F.C.
Finished
۰۹:۳۰
Tokyo Musashino United FC
۲
۲
Tiamo Hirakata
Finished
۰۹:۳۰
Reinmeer Aomori
-
-
Minebea Mitsumi
Finished
۰۹:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
The Strongest La Paz
۱
۰
Universitario De Vinto
Finished
۰۳:۳۰
Aurora
۲
۱
GV Club Deportivo San Jose de Oruro
Finished
۰۱:۰۰
Nacional Potosi
-
-
Jorge Wilstermann
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Peru Liga 1 - Clasura
Universidad Cesar Vallejo
۲
۳
Alianza Lima
Finished
۰۰:۰۰
Cusco FC
-
-
FBC Melgar Arequipa
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Alianza Atletico
-
-
Atletico Grau
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Universitario de Deportes
۶
۰
Carlos A. Mannucci
Finished
۰۲:۳۰
Sport Boys
-
-
Sport Huancayo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Peru Liga 2
Academia Deport. Cantolao
۱
۲
Deportivo Coopsol
Finished
۰۰:۰۰
  South America Copa America Knockout Stage
Canada
۲
۳
Uruguay
Finished
۰۳:۳۰
  Vietnam U21 Championship
Long An U21
۲
۲
Tien Giang U21
Finished
۱۱:۰۰
Hoang Anh Gia Lai U21
۸
۰
Dak Lak U21
Finished
۱۱:۳۰
Can Tho U21
۰
۴
TP Ho Chi Minh FC U21
Finished
۱۳:۳۰
Phu Yen U21
۰
۲
SHB Da Nang FC U21
Finished
۱۰:۰۰
Thanh Hoa U21
۰
۰
PVF-CAND U21
Finished
۱۲:۰۰
Tay Nguyen U21
۰
۲
Quang Nam U21
Finished
۱۲:۰۰
Thanh Hoa U21
۰
۰
Cong An Nhan Dan U21
Finished
۱۲:۰۰
  Malawi Super League
Big Bullets
۱
۱
Civo United
Finished
۱۶:۰۰
Chitipa United
۴
۱
Baka City
Finished
۱۶:۰۰
Kamuzu Barracks
۲
۲
Silver Strikers
Finished
۱۶:۰۰
  Malaysia Super League
Kuala Lumpur City FC
۱
۰
Selangor FC
Finished
۱۵:۴۵
  Japan J3 League
Imabari FC
۳
۰
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۳:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۱
۰
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۱۲:۳۰
Matsumoto Yamaga FC
۲
۰
FC Osaka
Finished
۱۲:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Gyeongju Korea H&N Power
۲
۱
Pocheon Citizens FC
Finished
۱۲:۰۰
Siheung Citizen
۴
۱
Yeoju Citizen FC
Finished
۱۰:۳۰
Ulsan Citizen
۰
۲
Mokpo City
Finished
۱۳:۳۰
  Japan Regional League
Niigata Uni of Management II
۰
۱
Niigata University H&W
Finished
۰۸:۰۰
Aries Tokyo FC
۱
۱
Tokyo 23 FC
Finished
۰۶:۳۰
Mitsubishi Mizushima FC
۴
۱
Hatsukaichi FC
Finished
۰۵:۳۰
Toin Yokohama University
۳
۰
Tokyo United FC
Finished
۱۱:۳۰
Nankatsu
۳
۱
Tsukuba FC
Finished
۱۲:۰۰
Kaiho Bank SC
۰
۵
J-Lease FC
Finished
۰۵:۳۰
SR Komatsu
۰
۱۱
Fukui United
Finished
۰۵:۳۰
Kawasoe Club
۱
۵
Veroskronos Tsuno
Finished
۰۵:۳۰
FC Basara Hyogo
۴
۰
Lagend Shiga FC
Finished
۰۷:۳۰
Itazuke FC
۰
۵
FC Nobeoka Agata
Finished
۰۷:۳۰
Nippon Steel Oita
۱
۵
KMG Holdings
Finished
۰۷:۳۰
Michinoku Sendai FC
۳
۱
Fuji University
Finished
۰۸:۳۰
Hannan University
۰
۳
Moriyama Samurai
Finished
۰۸:۳۰
Artista Asama
۲
۰
Toyama Shinjo Club
Finished
۰۸:۴۵
  New Zealand Southern Premier League
Nelson Suburbs FC
۴
۴
Selwyn United
Finished
۰۴:۰۰
Universities of Canterbury
۰
۱
Christchurch United
Finished
۰۶:۱۵
  United States USL Championship
Birmingham Legion FC
۲
۱
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۳:۰۰
Indy Eleven
۱
۱
Loudoun United FC
Finished
۰۲:۳۰
Miami FC
۲
۳
Rhode Island
Finished
۰۲:۳۰
Monterey Bay
۰
۰
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۵:۳۰
Pittsburgh Riverhounds
۵
۰
Oakland Roots SC
Finished
۰۲:۳۰
Tampa Bay Rowdies
۲
۰
Orange County SC
Finished
۰۳:۰۰
Sacramento Republic FC
۰
۰
North Carolina
Finished
۰۶:۳۰
  United States USL Women
Detroit City FC (W)
۱
۲
Colorado Storm (W)
Finished
۰۲:۳۰
North Carolina Courage U23 (W)
۲
۱
Tennessee SC (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Uruguay Primera Division
Boston River
۲
۱
Miramar Misiones
Finished
۰۰:۰۰
Centro Atletico Fenix
۰
۱
Defensor Sporting
inprogress
۱۹:۰۰
Club Atletico River Plate
-
-
Penarol Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Club Atletico Cerro
۰
۱
Cerro Largo FC
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Serie B
Vila Nova GO
-
-
Avai
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CRB Clube de Regatas Brasil
۲
۱
Coritiba FBC
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
-
-
Defensores de Pronunciamiento
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Ciudad de Bolivar
-
-
Sportivo Estudiantes
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Douglas Haig
-
-
Sportivo AC Las Parejas
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Deportivo Camioneros
-
-
CD Argentino Monte Maiz
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Sportivo Belgrano
-
-
Defensores de Belgrano VR
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Iceland 5. Deild
Alafoss
۲
۱
Spyrnir
inprogress
۱۸:۱۵
Stokkseyri
۵
۰
IB Uppsveitir
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Copa Paulista
AA Francana
۰
۰
Botafogo SP
Finished
۱۷:۰۰
  World Friendly International Matches Women
Hong Kong (W)
۴
۱
Indonesia (W)
Finished
۱۳:۳۰
El Salvador (W)
۳
۱
Peru (W)
Finished
۰۴:۳۰
Colombia (W)
۱
۲
Ecuador (W)
Finished
۰۰:۳۰
Liechtenstein (W)
۰
۲
Namibia (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Malaysia Liga A1
Gombak FC
۲
۴
Malaysia University
Finished
۱۶:۱۵
  Singapore Premier League
Hougang United FC
۲
۲
Young Lions
Finished
۱۳:۳۰
  Bolivia Campeonato Integracion Women
Blooming FC (W)
۲
۵
Oriente Petrolero (W)
Finished
۱۶:۳۰
  China League 2
Shanghai Harbor Reserves
۳
۲
Quanzhou Yassin
Finished
۱۱:۳۰
Shandong Taishan Reserves
۲
۰
Xi'an Ronghai FC
Finished
۱۴:۳۰
Dalian Kuncheng
۳
۰
Nantong Haimen Codion
Finished
۱۴:۳۰
Jiangxi Dark Horse Junior FC
۲
۱
Guangxi Lanhang
Finished
۱۲:۳۰
Guangxi Hengchen
۲
۲
Shenzhen Juniors FC
Finished
۱۲:۳۰
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Flow 4G Cayon Rockets
۱
۱
RAMS Village Superstars
Finished
۰۴:۰۰
  Chile Segunda Division
CD Arturo Fernandez Vial
۲
۰
Lautaro de Buin
Finished
۰۲:۳۰
Melipilla
-
-
Trasandino Los Andes
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  United States National Premier Soccer League
Annapolis Blues FC
۰
۲
Virginia Dream FC
Finished
۰۲:۳۰
West Chester United
۴
۰
Electric City Shock SC
Finished
۰۲:۳۰
Jacksonville Armada U23
۱
۳
Columbus United FC
Finished
۰۲:۳۰
El Farolito
۳
۲
Napa Valley 1839 FC
Finished
۰۵:۰۰
  Philippines PFL
Taguig FC
۶
۱
Tuloy
Finished
۱۰:۳۰
Philippine Army FC
۰
۱
Don Bosco Garelli
Finished
۱۳:۱۵
Davao Aguilas
۵
۲
Philippine Air Force
Finished
۱۶:۰۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Weston Workers Bears FC Reserves
۱
۱
New Lambton Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Newcastle Olympic Reserves
۳
۱
Valentine Phoenix Reserves
Finished
۰۶:۰۰
  Fiji Premier League
Rewa FC
۱
۰
Tailevu Naitasiri
Finished
۰۶:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Dandenong City U23
۲
۵
Hume City U23
Finished
۰۶:۳۰
St Albans Saints U23
۰
۰
Altona Magic U23
Interrupted
۰۵:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Western Sydney Wanderers NPL
۰
۱
Manly United FC
Finished
۰۸:۳۰
Rockdale Ilinden FC
۴
۰
Sydney United
Finished
۰۸:۳۰
  Lithuania II Lyga
FKS Ukmerge
۳
۲
Fortuna Kaunas
Finished
۱۳:۳۰
  Peru Reserve League
UTC Cajamarca Reserves
۱
۰
Alianza Atletico Reserves
inprogress
۱۹:۰۰
  Iceland Besta deild karla
IF Vestri
۰
۲
KA Akureyri
inprogress
۱۷:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Jerv
۲
۱
Viking 2
Finished
۱۶:۳۰
Vard Haugesund
۱
۳
Brattvag
Finished
۱۴:۳۰
Sotra Sportsklubb
۴
۴
Brann 2
Finished
۱۵:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Tartu JK Tammeka II
۲
۴
Nomme Kalju II
Finished
۱۵:۳۰
JK Trans Narva II
۲
۰
Pärnu JK
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Vidar
۴
۰
Mandalskameratene
Finished
۱۵:۳۰
Start 2
۰
۴
Sandefjord 2
Finished
۱۵:۳۰
Pors Grenland
۲
۱
Staal Jørpeland
Finished
۱۵:۳۰
Vindbjart FK Vennesla
۳
۰
Odds Ballklubb II
Finished
۱۶:۳۰
  Iceland U19 League
IA/Kari/Skallag U19
۱
۳
FH Hafnarfjordur U19
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Assiden
۳
۸
Asker Fotball
Finished
۱۵:۳۰
Askollen
۱
۸
Gamle Oslo
Finished
۱۵:۳۰
  Bhutan Premier League
Phuentsholing Heroes FC
۰
۳
Thimphu City
Finished
۱۳:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Jinju Citizen FC
۲
۱
Chungju Citizen
Finished
۱۲:۳۰
Daejeon Hana Citizen II
۲
۰
Seoul Jungnang FC
Finished
۱۳:۳۰
Jeonju Citizen
۴
۲
Sejong Vanesse
Finished
۱۰:۳۰
  India Calcutta Premier Division
Mohammedan SC
۳
۱
Southern Samity
Finished
۱۳:۰۰
Techno Aryan Club
۱
۱
BSS Sporting Club
Finished
۱۳:۰۰
Measures Club
۳
۲
Patha Chakra
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Queensland Premier League
SWQ Thunder
۰
۴
Caboolture
Finished
۰۸:۳۰
St. George Willawong FC
۰
۲
Southside Eagles
Finished
۱۰:۱۵
  Paraguay Championship Women
Sportivo Trinidense (W)
۰
۳
Club Guarani (W)
Finished
۰۰:۴۵
  Australia NPL ACT
Canberra Croatia
۳
۱
Cooma Tigers
Finished
۰۸:۳۰
Tuggeranong Utd
۱
۲
O'Connor Knights SC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Ipswich Knights
۴
۱
Bayside United
Finished
۰۸:۳۰
Grange Thistle SC
۳
۱
Taringa Rovers
Finished
۰۹:۴۵
  Dominica Premier League
Pointe Michel FC
۳
۶
Portsmouth Bombers
Finished
۰۲:۰۰
  Australia NPL ACT Women
Belconnen United (W)
۲
۲
Canberra Croatia (W)
Finished
۰۸:۳۰
West Canberra Wanderers FC (W)
۰
۲
Gungahlin United (W)
Finished
۰۶:۱۵
  Australia NPL Queensland
Gold Coast Knights
۴
۲
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۰۹:۳۰
Peninsula Power
۴
۰
Brisbane Roar Youth
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Souths United NPL (W)
۱
۲
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Gold Coast United (W)
۴
۲
Football Queensland QAS (W)
Finished
۰۹:۳۰
Mitchelton (W)
۱
۷
Lions FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Broadbeach United SC (W)
۰
۷
North Lakes (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Myanmar National League
Ayeyawady United
۱
۲
Port FC Yangon
Finished
۱۲:۳۰
Hantharwady United
۱
۰
Thitsar Arman FC
Finished
۱۳:۰۰
  Norway 3. Division avd. 1
Os Turnforening
۳
۱
FK Haugesund II
Finished
۱۶:۳۰
Djerv 1919
۳
۳
Askoy FK
Finished
۱۵:۳۰
Foerde
۲
۵
IL Sandviken
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
El Porvenir
-
-
Deportivo Paraguayo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Finland Ykkosliiga
FF Jaro
۴
۰
Kotkan Tyovaen Palloilijat
inprogress
۱۸:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A3 Women
Vasco da Gama (W)
۳
۰
Acao (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Colombia U19 Championship
Bogota FC U19
۱
۱
La Equidad U19
Finished
۱۷:۳۰
  Latvia Latvia Cup
FK Jelgava
۲
۴
FK Liepaja
Finished
۱۷:۳۰
Tukums 2000
۰
۲
Valmieras FK
inprogress
۱۸:۳۰
  Russia FNL
FC Ural Yekaterinburg
۲
۰
PFK Sochi
Finished
۱۶:۳۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
۲
۱
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۳:۳۰
YFK Shinnik Yaroslav
۰
۱
Rotor Volgograd
Finished
۱۶:۳۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
۲
۰
FC Tyumen
inprogress
۱۸:۳۰
Torpedo Moskva
۱
۰
SKA Khabarovsk
inprogress
۱۹:۰۰
Rodina Moscow
-
-
FK Baltika Kaliningrad
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FC Chayka
-
-
FK Sokol Saratov
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Chicken Inn FC
۰
۰
CAPS United
Finished
۱۶:۳۰
  New Zealand Central Premier League
Napier City Rovers
۲
۰
Wellington Phoenix Reservers
Finished
۰۵:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Atletico Mineiro U20
۳
۰
EC Futgol U20
Finished
۱۶:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
Sturt Lions Reserves (W)
۰
۵
Salisbury Inter Reserves (W)
Finished
۱۰:۰۰
  Ethiopia Premier League Women
Hawassa City FC (W)
۰
۰
Ethio Electric FC (W)
Finished
۰۹:۳۰
Yirga Chefe Bunaa (W)
۰
۷
Ethiopia Nigd Bank (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Tweed United Gold
۴
۳
Gold Coast Knights B
Finished
۰۹:۳۰
University of Queensland
۲
۱
Mount Gravatt Hawks
Finished
۱۰:۴۵
  Australia Queensland Premier League U23
SWQ Thunder U23
۱
۱
Caboolture FC U23
Finished
۰۶:۱۵
St George Willawong FC U23
۱
۵
Southside Eagles U23
Finished
۰۸:۰۰
  Australia Capital Territory U23
Canberra Croatia U23
۲
۰
Cooma Tigers U23
Finished
۰۶:۰۰
Tuggeranong United U23
۰
۳
O'Connor Knights U23
Finished
۰۶:۱۵
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
Sport Recife PE (W)
۱
۲
Bahia (W)
Finished
۰۳:۰۰
  United States MLS Next Pro League
Carolina Core
۲
۱
Crown Legacy FC
Finished
۰۲:۳۰
  Mozambique Mocambola
Clube Ferroviário de Maputo
۳
۰
GDRT Textafrica
Finished
۱۶:۰۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Vilavelhense ES
۳
۰
Linhares FC ES
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Baiano 2
Galicia
-
-
Colo Colo BA
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Chapecoense AF U20
-
-
Hercilio Luz U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Catarinense 2
Juventus Jaragua do Sul
-
-
Camboriu
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Atletico Catarinense
-
-
Guarani de Palhoca
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca Serie C
Uni Souza
-
-
EC Vera Cruz RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Brazil Paranaense 2
Parana Clube
۳
۰
Patriotas FC
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Fremantle City FC (W)
۹
۰
Murdoch University Melville FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Balcatta (W)
۶
۰
UWA-Nedlands FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Subiaco AFC (W)
۰
۷
Perth SC (W)
Finished
۱۱:۱۵
  Brazil Mineiro 2
Valeriodoce EC
۲
۱
Betim FC
Finished
۱۶:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga
FC Orsha
۰
۳
Arsenal Dzyarzhynsk
Finished
۱۵:۳۰
FK Krumkachy Minsk
۰
۱
Dnepr Mogilev
Finished
۱۶:۳۰
Niva Dolbizno
۱
۳
FC Gomel
Finished
۱۷:۳۰
Volna Pinsk
۰
۰
Shakhtyor Soligorsk
inprogress
۱۸:۳۰
  Argentina U20 Championship
CA Brown de Adrogue U20
۰
۲
Acassuso U20
Finished
۱۵:۳۰
  Macao Elite League
Gala
۱۰
۰
Tak Chun Ka I
Finished
۱۳:۳۰
Monte Carlo
۲
۰
Sporting Macau
Finished
۱۵:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Gold Coast Knights U23
-
-
Sunshine Coast Wanderers U23
Cancelled
۰۷:۱۵
  Australia NPL New South Wales U20
Rockdale Ilinden U20
۲
۰
Sydney United 58 U20
Finished
۰۶:۳۰
  United States WPSL Women
California Storm (W)
۰
۰
FC Premier (W)
Interrupted
۰۴:۳۰
  Brazil Campeonato Pernambucano A2
Ipojuca AC
۰
۰
Atletico PE
inprogress
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید